Prchající kráva vyhnala jednotku z memoriálu

Přidáno: 21. 9. 2014 15:52:35 Počet shlédnutí: 1394

21 Září 2014

Ostrý výjezd absolvovali v sobotu 20.září členové divišovské zásahové jednotky během své účasti na divišovském memoriálu. Ve třináct hodin byl velitel jednotky operačním střediskem požádán o pomoc v obci Třemošnice.

Prchající kráva vyhnala jednotku z memoriálu

Divišovští hasiči pořádali během celé soboty každoroční soutěž v požárním útoku – Memoriál F. Procházky a V. Chalupeckého. Hodinu po poledni byli vysláni do nedaleké obce Třemošnice, kde byla ohlášená kráva na silnici.

Na místo ihned vyrazilo šest členů družstva se zásahovým automobilem. Jednotka byla na místě jako první a pustila se do zaháněcích prací. Zvíře se podařilo během několika desítek minut zahnat zpět do přilehlé ohrady.

Mezitím dorazila na místo také benešovská profesionální hasičská jednotka a hlídka policie. Divišovští hasiči spěchali zpět na soutěž, které se kromě samotné organizace účastnili i sportovně, proto nechali na místě své kolegy a vrátili se do Divišova.

Zpět byli cca po třiceti minutách. Nutno dodat, že hasiči stihli svůj druhý soutěžní start odběhnout.

Diskuse

(0 komentářů)

Při vichřici padaly stromy na silnice i domy

Další zásah hasičů v Českém Šternberku