Přidáno: 24. 11. 2021 11:25:52 Počet shlédnutí: 224

24 Listopad 2021

ŠTERNOV: Ve středu 24. listopadu večer byla divišovská hasičská jednotka požádána o technickou pomoc na parkovišti u motorestu U Rybiček na dálnici D1. Z Divišova na místo vyjela cisterna s družstvem, z několika profesionálních stanic na místo mířily i další profesionální jednotky.

Divišovská jednotka přijela na místo zadní cestou a nenajížděla proto na dálnici, což výrazně zkrátilo dojezdový čas a hasiči z Divišova byli na místě první. Průzkumem byl zjištěn rozsáhlý únik pohonných hmot z poškozené nádrže jednoho z odstavených kamiónů.

Na místo postupně dorazily další jednotky ze Zruče nad Sázavou, Vlašimi a chemický automobil ze stanice v Benešově. Pomocí velkého množství sorbentů a ručního nářadí se hasičům podařilo nebezpečnou látku z komunikace odstranit. Poté se jednotky vrátily na své základny.

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.