Školka na návštěvě u hasičů

Přidáno: 18. 5. 2021 13:52:44 Počet shlédnutí: 395

18 Květen 2021

DIVIŠOV: V úterý 18.května jsme opět mohli přivítat na hasičské zbrojnici v Divišově jedny z nejmladších obyvatel našeho městyse – žáky mateřské školky. Malí zvědavci k nám zavítali v doprovodu svých učitelek na návštěvu a vyzkoušení si něco málo z hasičského života.

Školka na návštěvě u hasičů

Děti si za přispění hasičů prohlédly garáže pro hasičskou techniku a seznámily se s vybavením, které je potřebné pro naši práci. Velký zájem byl tradičně o stříkání z hadice, k čemuž velmi dobře slouží program pro hašení lesních požárů.

Všem se návštěva moc líbila za rok se těšíme opět na shledanou. Ve stejném týdnu, který byl zaměřen na složky záchranného systému, se děti mohly seznámit také s prací záchranářů.