Přidáno: 24. 12. 2021 21:15:04 Počet shlédnutí: 562

24 Prosinec 2021

DIVIŠOV: V pátek 24.12.2021 večer byl divišovské hasičské jednotce ohlášen požár v rodinném domě v Divišově. Na místo ihned vyjelo hasičské družstvo s cisternou, operační středisko na místo vyslalo také další profesionální jednotku. Hlášen byl požár v domě od vánočního stromku.

Tísňovou výzvu obdrželi divišovští hasiči krátce před půl sedmou hodinou večer. Některé členy jednotky poplach zastihl přímo při štědrovečerní večeři. Volající ohlásil na tísňovou linku, že v jejich domě vzplál vánoční stromek a obyvatelé domu jej opouštějí.

Divišovská jednotka přijela na místo během krátké chvíle. Průzkumem byl zjištěn požár v obytné části domu, který se z velké části podařilo dostat pod kontrolu majiteli domu, který se však částečně nadýchal nebezpečných zplodin. Proto byla na místo přivolána záchranná služba, zasahovala také policejní hlídka.

Hasiči v dýchací technice vynesli z objektu ohořelé zničené vybavení a provedli jeho dohašení. Po příjezdu dvou cisteren profesionálních hasičů z Vlašimi byl objekt odvětrán. I přes rychlý zásah majitele i hasičů plameny způsobily rozsáhlé majetkové škody, naštěstí však nikdo nebyl vážněji zraněn. Z rozhodnutí velitele byl zásah ukončen a jednotka se vrátila zpět na zbrojnici.

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.