V Divišově to klouzalo i bez náledí

Přidáno: 15. 5. 2021 13:43:20 Počet shlédnutí: 452

15 Květen 2021

DIVIŠOV: V pátek 14.května byla divišovská hasičská jednotka požádána krajským operačním střediskem o pomoc u nahlášeného problému na komunikaci přímo v Divišově. Na uvedené místo vyjela zásahové cisterna s družstvem.

V Divišově to klouzalo i bez  náledí

Jednalo se o vzniklou olejovou skvrnu, která se na silnici táhla od náměstí směrem ke koupališti. Hasiči tekutinu z vozovky odstranili pomocí sorbentu a jednotka se vrátila na základnu. Nikdo nebyl při události zraněn.

Při vichřici padaly stromy na silnice i domy

Další zásah hasičů v Českém Šternberku