Žádost o pomoc u dopravní nehody

Přidáno: 27. 5. 2016 18:00:00 Počet shlédnutí: 1606

27 Květen 2016

ŠTERNOV: V pátek 27.května 2016 v podvečer byla divišovská hasičská jednotka požádána krajským operačním střediskem hasičského sboru v Kladně o pomoc u nahlášené dopravní nehody, která se stala na silnici mezi Šternovem a Českým Šternberkem.

Žádost o pomoc u dopravní nehody

Tísňovou zprávu o dopravní nehodě s nutností vyproštění zraněných, obdrželi divišovští hasiči do svých mobilních telefonů v půl páté odpoledne. Na místo byl dispečinkem vyslán prvovýjezdový vůz Liaz s družstvem.

Tísňové hlášení oznamovatelky obsahovalo informaci o nehodě osobního automobilu, které zajelo do lesa, pravděpodobně v oblasti prudkých zatáček nad Českým Šternberkem. Vůz měl být modré barvy.

Během pěti minut se výjezdové družstvo sešlo na zbrojnici, strojník mezi tím připravil vůz k výjezdu. V okamžiku odjezdu od zbrojnice obdržel velitel jednotky zprávu o ukončení výjezdu, neboť se ukázalo, že nehoda nevyžaduje pomoc hasičů. Družstvo tak zaparkovalo vůz zpět do zbrojnice a hasiči se rozešli do svých domovů.

Diskuse

(0 komentářů)