Březen

Požár autobusu na dálnici D1 16.3.13

Přidáno: 23. 3. 2013 22:33:13 Počet shlédnutí: 1012

Požár autobusu na dálnici D1 16.3.13 V sobotu 16. března 2013 požádalo krajské operační středisko hasičů Jednotku SDH Divišov o pomoc při likvidaci požáru autobusu na dálnici D1. Požár byl jednotce ohlášen v šest hodin ráno, zásahový automobil vyjel ze základny o šest minut později.

Zpět na příspěvek Nový komentář

Nový komentář

Kontrolný kód

* (Povinné)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.