Odstranění padlých stromů v Křešicích 16.5.13

Přidáno: 16. 5. 2013 23:14:46 Počet shlédnutí: 1083

16 Květen 2013

Ve čtvrtek 16. května 2013 vyjela osmnáct minut po šestnácté hodině odpoledne Jednotka SDH Divišov k ohlášeným nebezpečným stromům.

Odstranění padlých stromů  v Křešicích 16.5.13

V 16:25 zásahový vůz dorazil na místo události v katastrálním území Divišov směrem na Křešice.

Hasiči dva padlé stromy odklidili ze silnice. Další strom byl nebezpečně nakloněný nad silnici, proto byl z bezpečnostních důvodů poražen.  Zpět na základnu se jednotka vrátila v 16:55 hod.

Nasazení členů jednotky: 1+2
Doba zásahu: 1 hodina

Diskuse

(0 komentářů)