Květen

Odstranění padlých stromů v Křešicích 16.5.13

Přidáno: 16. 5. 2013 23:14:46 Počet shlédnutí: 1059

Odstranění padlých stromů  v Křešicích 16.5.13 Ve čtvrtek 16. května 2013 vyjela osmnáct minut po šestnácté hodině odpoledne Jednotka SDH Divišov k ohlášeným nebezpečným stromům.

Zpět na příspěvek Nový komentář

Nový komentář

Kontrolný kód

* (Povinné)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.