Červenec

Rozsáhlý požár a dopravní nehoda u Třebešic

Přidáno: 9. 7. 2016 10:41:52 Počet shlédnutí: 1881

Rozsáhlý požár a dopravní nehoda u Třebešic TŘEBEŠICE: V sobotu 9.července 2016 dopoledne vypukl na poli mezi obcemi Teplýšovice a Třebešice požár, který se kvůli silnému větru velmi rychle rozšiřoval. Na místě zasahovalo několik profesionálních i dobrovolných jednotek, kterým se podařilo udržet oheň na strništi a zabránit plamenům přeskočit na sousední neposekané pole.

Zpět na příspěvek Nový komentář

Nový komentář

Kontrolný kód

* (Povinné)

Hasiči z Divišova vytáhli z jezu ve Šternberku tři tonoucí

Náročná záchrana muže po pádu ze skály

Po bouři problémy ve vodáckém kempu u Sázavy

Silná noční bouře řádila na Divišovsku

Na dálnici D1 shořel osobní automobil

Místo koupaliště čekal hasiče požár nad dálnicí

V Divišově to klouzalo i bez náledí

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.