Noc začala porodem, končila hromadnou nehodou a požárem

Přidáno: 2. 10. 2016 12:22:58 Počet shlédnutí: 1232

Noc začala porodem, končila hromadnou nehodou a požárem PŘESTAVLKY: Během prvního říjnového víkendu letošního roku se v Přestavlkách u Čerčan uskutečnil desátý ročník záchranářsko-hasičského cvičení Přestavlky 2016. Jednotka z Divišova se po roce opět vrátila do akce, aby navázala na svou premiérovou účast v roce 2015. I letos hasiče čekala během noci psychická a fyzická dřina, na kterou v časných ranních hodinách navázala dřina mnohem větší.

Zpět na příspěvek Nový komentář