Červen

Jednotka spěchala na dálnici k hořícímu kamiónu

Přidáno: 28. 6. 2017 16:07:49 Počet shlédnutí: 774

Jednotka spěchala na dálnici k hořícímu kamiónu PSÁŘE: Ve středu 28. června odpoledne byla divišovská hasičská jednotka požádána krajským operačním střediskem profesionálního hasičského sboru o pomoc při likvidaci nahlášeného požáru kamiónu na dálnici D1 směrem na Brno. Na místo proto vyjelo z Divišova družstvo v počtu pěti hasičů.

Zpět na příspěvek Nový komentář

Nový komentář

Kontrolný kód

* (Povinné)