Září

Při bouři Fabienne spadl strom na zaparkovaný automobil

Přidáno: 24. 9. 2018 14:50:33 Počet shlédnutí: 825

Při bouři Fabienne spadl strom na zaparkovaný automobil DIVIŠOV: V noci z neděle 23.9. na pondělí 24.9.2018 se Českem prohnala bouře Fabienne, doprovázená silným větrem a silným deštěm. Bouře se nevyhnula ani Středočeskému kraji a škody páchala i na Divišovsku. Místní hasičská jednotka byla krajským operačním střediskem postupně vyslána ke třem technickým pomocem.

Zpět na příspěvek Nový komentář

Nový komentář

Kontrolný kód

* (Povinné)