Červen

Divišovský hasič na výcviku v divokých peřejích

Přidáno: 21. 6. 2014 18:13:31 Počet shlédnutí: 1619

Divišovský hasič na výcviku v divokých peřejích Ve dnech 21. – 22.6. jsem se zúčastnil unikátního kurzu vodní záchrany na divoké vodě, který pořádala na umělém slalomovém kanálu v Roztokách u Křivoklátu Vodácká škola záchrany. Po loňské účasti na kurzu Záchrana z válce se jednalo o druhý praktický výcvik u této organizace, kterého jsem se zúčastnil.

Zpět na příspěvek Nový komentář

Parada

Z fotek je patrný, že divoká voda byla opravdu divoká! JSDHO Lysá nad Labem a spol. se hlásí o tvou přízeň a předání zkušeností při společném výcviku na vodě! Potřebujeme zkušenýho instruktora! Máme o loď a záchranný surf víc! www.hasicilysa.cz
Odpověď Jirka Zima 19. 7. 2014 19:32:03